top of page

SZCZEKOCINY

26 MIESZKAŃ

Aktualnie nie jest prowadzony nabór uzupełniający. 

Inwestycja zlokalizowana jest w centralnej części miasta, przy ulicy Polnej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się drogi publiczne, oddzielające nieruchomość od budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego. Z kolei od strony zachodniej działka sąsiaduje z zabudową usługowo-handlową.

Projekt obejmuje powstanie zabudowy wielorodzinnej z 26 lokalami mieszkalnymi o powierzchni od 44 do 68 m² oraz półpodziemnym parkingiem. W budynku znajdzie się również wózkownia/rowerownia, a na zewnątrz prywatny plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. 

Nabór wniosków o zawarcie umowy najmu lokali mieszkalnych trwać będzie od 18 marca od godz. 7.00 do 17 kwietnia do godz. 15.00Wnioski należy składać w wersji papierowej w kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Szczekociny (ul. Senatorska 2). 

10% kosztów budowy lokalu mieszkalnego. 

 

Sposób obliczenia partycypacji: 1387,33 zł* (stawka za 10% z 1m² powierzchni użytkowej mieszkania) x powierzchnia mieszkania.

 

*to jest szacowana wartość, wynika ze wstępnych szacunkowych kosztów inwestycji i zostanie zaktualizowana zgodnie z treścią wzoru umowy o partycypację. Wpłata partycypacji jest obligatoryjna i umożliwia dojście do własności mieszkania. Zwaloryzowana kwota partycypacji zaliczana jest na poczet ceny wykupu mieszkania po min. 15 latach najmu. Więcej informacji - kliknij tutaj

Zachęcamy do zapoznania się z wykazem lokali mieszkalnych. 

Planowany termin rozpoczęcia prac budowlanych: I kwartał 2024 roku.

Planowany termin oddania do użytku: I-II kwartał 2025 roku.

Podane dane i daty mogą ulec zmianie w trakcie procesu inwestycyjnego.

bottom of page