top of page

OGRODZIENIEC I

46 MIESZKAŃ

4 czerwca 2024 r. zakończył się nabór uzupełniający. 

Inwestycja zlokalizowana przy ulicy Elizy Orzeszkowej, w północno-zachodniej części miasta. W sąsiedztwie znajdują się zabudowania wielorodzinne, szkoła oraz nieużytki. Za północną granicą umiejscowiony jest zbiornik wodny.

Projekt obejmuje budowę 3-kondygnacyjnego budynku z 46 lokalami mieszkalnymi o powierzchniach od 35 do 64 m², wraz z instalacjami wewnętrznymi oraz kompleksowym zagospodarowaniem działki. W budynku znajdzie się również wózkownia/rowerownia. Na terenie inwestycji wyznaczone zostaną miejsca postojowe.

Nabór wniosków o zawarcie umowy najmu lokali mieszkalnych trwać będzie od 6 maja do 4 czerwca 2024 r. Wnioski należy składać w Kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Ogrodzieniec (Plac Wolności 25) - pokój nr 2, w wersji papierowej, w zamkniętej kopercie z dopiskiem "Nabór na lokal mieszkalny Ogrodzieniec przy ul. E. Orzeszkowej w ramach SIM Zagłębie". 

10% kosztów budowy lokalu mieszkalnego. 

 

Sposób obliczenia partycypacji: 1174,23 zł* (stawka za 10% z 1m² powierzchni użytkowej mieszkania) x powierzchnia mieszkania.

 

*to jest szacowana wartość, wynika z umowy zawartej z generalnym wykonawcą i może ulec zmianie w toku prowadzonych prac. Wpłata partycypacji jest obligatoryjna i umożliwia dojście do własności mieszkania. Zwaloryzowana kwota partycypacji zaliczana jest na poczet ceny wykupu mieszkania po min. 15 latach najmu. Więcej informacji - kliknij tutaj

 

Zachęcamy do zapoznania się z wykazem lokali mieszkalnych. Kolorem czerwonym zaznaczono zajęte mieszkania.

Planowany termin rozpoczęcia prac budowlanych: I kwartał 2024 roku.

Planowany termin oddania do użytku: IV kwartał 2024 roku.

Podane dane i daty mogą ulec zmianie w trakcie procesu inwestycyjnego.

bottom of page