top of page

SOSNOWIEC

94 LOKALE MIESZKALNE

Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Majora Henryka Hubala - Dobrzańskiego w Sosnowcu, w dzielnicy Klimontów.

 

Projekt zakłada powstanie dwóch budynków wielorodzinnych i utworzenie w sumie 94 lokali mieszkalnych

Planuje się wykorzystanie materiałów prefabrykowanych, zapewniających mniejsze zużycie energii oraz ograniczenie kosztów wytwarzania i eksploatacji, jak również zainstalowanie odnawialnych źródeł energii w postaci paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła i najnowszych technologii termoizolacji budynku.

 

W obu budynkach znajdzie się wózkownia/rowerownia, a także komórki lokatorskie w ilości odpowiadającej liczbie mieszkań. 

Jeśli chodzi o planowane udogodnienia, przewidujemy powstanie 120 miejsc parkingowych, zewnętrznej wiaty śmietnikowej oraz placu zabaw. 

Zarówno w budynku A, jak i B rozlokowanych zostanie 47 mieszkań. Wyodrębniono w sumie 12 typów lokali mieszkalnych o powierzchni od 43 do 85 m². 

Każde z mieszkań będzie gotowe do zamieszkania; zostaną wykonane podłogi (w kuchni, łazience, korytarzu i pokojach), stolarka drzwiowa, okładziny ścian w łazience oraz roboty malarskie. W łazience planuje się zainstalowanie tzw. “białego montażu”, wanny lub brodzika albo kabiny natryskowej, umywalki i miski ustępowej. W kuchni z kolei umieszczona będzie: kuchenka i piekarnik gazowy lub elektryczny albo kuchenka z piekarnikiem łącznie.

Więcej informacji wkrótce. 

Zachęcamy do zapoznania się z wykazem lokali mieszkalnych. 

20% kosztów budowy lokalu mieszkalnego*

*przybliżone wartości ustalone na dzień rozpoczęcia naboru. Kwoty te wzrastają wraz ze zwiększaniem się metrażu lokalu mieszkalnego.

Planowany termin rozpoczęcia prac budowlanych: III/IV kwartał 2023 roku

Planowany termin oddania do użytku: II/III kwartał 2025 roku

 Podane dane i daty mogą ulec zmianie w trakcie procesu inwestycyjnego.

bottom of page