top of page

CHRZANÓW

66 LOKALI MIESZKALNYCH

 Inwestycja zlokalizowana jest u zbiegu ulicy Zielonej i Mieszka I, na terenie osiedla Północ, w pasie terenu graniczącym z obwodnicą oraz linią kolejową. W celu przeciwdziałania potencjalnym niekorzystnym uciążliwościom w postaci hałasu czy drgań, generowanych przez przejeżdżające pojazdy, zastosowane zostaną odpowiednie rozwiązania akustyczne w samym obiekcie

i wokół niego. Cały teren posiada już wyznaczone ścieżki piesze, mające służyć mieszkańcom budynku, tworząc tym samym strefę półpubliczną.

Projekt przewiduje powstanie 66 lokali mieszkalnych wraz z parkingiem podziemnym. Nowoczesny budynek mieszkalny wybudowany zostanie z wykorzystaniem materiałów prefabrykowanych, zapewniających mniejsze zużycie energii oraz ograniczenie kosztów wytwarzania i eksploatacji. Projekt zakłada zainstalowanie odnawialnych źródeł energii w postaci paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła i najnowszych technologii termoizolacji budynku. W podziemnym garażu, do którego wjazd zlokalizowany będzie blisko zjazdu z ulicy Mieszka I, wydzielonych zostanie w sumie 68 miejsc parkingowych.

 

Budynek składa się z trzech segmentów (A-północny, B-środkowy i C-południowy). W każdym z nich znajdą pomieszczenia na wózki lub rowery. Ze względu na zróżnicowaną bryłę architektoniczną, zostanie wyodrębnionych aż 13 typów lokali mieszkalnych, o powierzchni od 32m² do 71m². Wszystkie zaprojektowano przy zachowaniu kompozycji typu open space, z otwartą kuchnią i osobną łazienką.

 

Każde z mieszkań będzie gotowe do zamieszkania; zostaną wykonane podłogi (w kuchni, łazience, korytarzu i pokojach), stolarka drzwiowa, okładziny ścian w łazience oraz roboty malarskie. W łazience planuje się zainstalowanie tzw. “białego montażu”, wanny lub brodzika albo kabiny natryskowej, umywalki i miski ustępowej. W kuchni z kolei umieszczona będzie: kuchenka i piekarnik gazowy lub elektryczny albo kuchenka z piekarnikiem łącznie.

Więcej informacji wkrótce. 

Zachęcamy do zapoznania się z wykazem lokali mieszkalnych oraz prezentacją ze spotkania informacyjnego, które odbyło się

29 czerwca br. w MOKSiR-ze w Chrzanowie.  

20% kosztów budowy lokalu mieszkalnego*

*przybliżone wartości ustalone na dzień rozpoczęcia naboru. Kwoty te wzrastają wraz ze zwiększaniem się metrażu lokalu mieszkalnego.

Planowany termin rozpoczęcia prac budowlanych: III/IV kwartał 2023 roku

Planowany termin oddania do użytku: IV kwartał 2024 roku

Podane dane i daty mogą ulec zmianie w trakcie procesu inwestycyjnego.

bottom of page