top of page

CZELADŹ

74 LOKALE MIESZKALNE

Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy 21 Listopada, w sąsiedztwie Parku Alfreda, rzeki Brynica i Parku im. Henryka Jordana oraz byłych działek pracowniczych. Jest to przykład wykorzystania istniejącego już obiektu - pozostałości po zespole szkół technicznych. Budynek stanowi połączenie między częścią mieszkalną osiedla a parkiem, dlatego tym bardziej chcemy nadać mu nową role.

Nowy projekt zakłada utworzenie 74 lokali mieszkalnych. Najbliższe zabudowanie znajduje się 30 m od strony północnowschodniej. Przy prowadzonej modernizacji terenu, zakłada się ocalenie jak największej ilości zdrowych drzew. Jeśli chodzi o planowane udogodnienia, przewidujemy rozmieszczenie na terenie obiektu komórek lokatorskich, wózkowni/rowerowni, dwóch dźwigów osobowo-towarowych oraz zewnętrznej wiaty śmietnikowej. Inwestycja zakłada przeprowadzenie kompleksowej termomodernizacji obiektu, w tym zainstalowanie odnawialnych źródeł energii (paneli fotowoltaicznych). W sumie przewiduje się wydzielenie 138 miejsc postojowych (chodzi zarówno miejsca parkingowe zewnętrzne, jak i garaże indywidualne). 

Zostanie wyodrębnionych 35 typów lokali mieszkalnych o powierzchni od 26 do 79 m². Każde z mieszkań będzie gotowe do zamieszkania; zostaną wykonane podłogi (w kuchni, łazience, korytarzu i pokojach), stolarka drzwiowa, okładziny ścian w łazience oraz roboty malarskie. W łazience planuje się zainstalowanie tzw. “białego montażu”, wanny lub brodzika albo kabiny natryskowej, umywalki i miski ustępowej. W kuchni z kolei umieszczona będzie: kuchenka i piekarnik gazowy lub elektryczny albo kuchenka z piekarnikiem łącznie.

Więcej informacji wkrótce. 

20% kosztów budowy lokalu mieszkalnego*

*przybliżone wartości ustalone na dzień rozpoczęcia naboru. Kwoty te wzrastają wraz ze zwiększaniem się metrażu lokalu mieszkalnego.

Planowany termin rozpoczęcia prac budowlanych: III/IV kwartał 2023 roku

Planowany termin oddania do użytku: IV kwartał 2024 roku

Podane dane i daty mogą ulec zmianie w trakcie procesu inwestycyjnego.

bottom of page